این شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از وب سایت www.confsystem.org و همه سایت های مرتبط با confsystem و شرکت ها ونمایندگان تابعه و وابسته به آن است .

با استفاده از این سامانه شما تمامی قوانین مرتبط را مورد قبول خود قرار داده اید .

Confsystem حق و صلاحدید خود می داند ، هرگاه در هر بازه زمانی با توجه به شرایط اقدام به تغییر ، اصلاح ، اضافه کردن و یا حذف بخش هایی از این شرایط یا کل آن بنماید. تا زمانی که شما از این سامانه استفاده می کنید ، confsystem یک مجوز شخصی ،غیرانحصاری ، غیرقابل انتقال با امتیازات محدود را با قبول این شرایط به شما اعطا می کند .

محتوا :

تمام متن ها ، گرافیک ، رابط های کاربری ، رابط های بصری ،عکس ، علائم تجاری ، آرم ، شماره های تماس و حتی مواردی که مربوط به طراحی نمی شود، ساختار ، هماهنگی، بیان ، مطالب و محتواها موجود در این سامانه و وب سایت های مرتبط متعلق به confsystem  می باشد . کنترل ، مجوز استفاده و یا هر مطلب مرتبط و یا حتی حقوق تجاری ، کپی رایت و علائم تجاری متعلق به confsystem بوده و تحت قوانین حمایت از مالکیت و حق کپی رایت و مالکیت معنوی است .

هیچ بخشی از سایت و محتواهای آن چه به صورت کپی ، چاپ ،تکثیر ، کدگذاری و ترجمه ، انتقال و یا توزیع به هر کامپیوتر ، سرور و وب سایت دیگر یا سایررسانه ها ، بدون کسب رضایت کتبی از confsystem امکان پذیر نمی باشد .

شما ممکن است اطلاعاتی را در مورد محصولات و خدمات که به صورت عمدی توسط confsystem روی سایت های وابسته قرارگرفته است را استفاده نمایید . استفاده از این اطلاعات تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری با ذکر نام confsystem  امکان پذیر است .

استفاده شما از سامانه :

استفاده شما از سامانه کنفرانس confsystem بر اساس راهنمای کاربری امکان پذیر است اما استفاده از ربات ها و سایر دستگاه های اتوماتیک، برنامه ها ، الگوریتم یا روش هایی برای به دست آوردن اطلاعات یا کپی و یا نظارت به هر بخشی از سایت یا هر محتوا ویا دور زدن و یا تلاش های مشابه ، نامشروع و ممنوع می باشد و با متخلفین طبق قوانین برخورد خواهد شد .

شما ممکن است جهت تست آسیب پذیری وب سایت و یا شبکه های مرتبط به طور ناخواسته اقدام به نقض امنیت وب سایت و سامانه نمایید و به طور غیرمنتظره به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کنید .

در این صورت شما می بایست با اعلام این موضوع به confsystem نسبت به امحاء اطلاعات به دست آمده مبادرت ورزید . در غیر این صورت با کشف این موضوع توسط confsystem بر اساس قوانین با متخلفین برخوردهای لازم انجام خواهد شد .

شما توافق می نمایید که هر اقدامی که یک بار بی دلیل و یا بسیار زیاد به زیرساخت های confsystem خسارت وارد می کند یا باعث تحمیل آن می شود را انجام نخواهید داد.

شما توافق می کنید تا از جعل اطلاعات شخصی خود و عناوین آن جهت استفاده غیرمجاز و یا ارسال پیام و ثبت نام در سامانه خودداری نمایید .

تعهدات confsystem بر اساس قوانین نوشته شده اعمال می شود و اداره می گردد و هیچ چیزدر این سامانه نباید با تفسیر شما جهت تغییر توافق صورت گیرد .

Confsystem ممکن است تغییراتی در خدمات و محصولات یا قیمت های آن در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اعلام نماید . این تغییرات برای confsystem تعهدی برای به روز رسانی این موارد را ایجاد نمی کند .

حساب ، رمز عبور و امنیت :

ویژگی ها و خدمات خاص ارائه شده در این سامانه ممکن است شما را به بازکردن حساب و ایجاد آن ترغیب کند . بنابراین برگزارکننده کنفرانس و شرکت کنندگان مسئول حفظ اطلاعات و محرمانه بودن آن برای خود هستند .

برای هر اطلاعات و حساب شما که با آن در سیستم فعال هستید ما امنیتی تضمین شده فراهم کرده ایم اما شما توافق می کنید به محض استفاده غیر مجاز از سامانه و حساب کاربری و رمز عبور خود و یا هر نقض امنیتی آن را به اطلاع confsystem برسانید .

شما ممکن است به هر فرد دیگری رمز عبور و اطلاعات حساب خود را ارائه نمایید  این کار فقط با اجازه صریح و کتبی شخص امکان پذیر است و confsystem نمی تواند و نمی خواهد در این موضوع دخالت کند اما در قبال نقض تعهدات و یا وارد شدن خسارت ، confsystem حق پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می دارد .

لینک به سایت های دیگر :

این سامانه ممکن است لینکی به وب سایت های دیگر مستقل شخصی یا شرکتی ( شخص ثالث ) ارائه دهد . این سیاست صرفا به عنوان تسهیلات برای بازدیدکنندگان ما می باشد و چنین سایت های لینک شده ای تحت کنترل confsystem نیستند وهرگونه اطلاعات آن و محتواهای آن ها مرتبط با confsystem نمی باشد . شما باید با ایجادقضاوت مستقل نسبت به تعامل با دیگر سایت های لینک شده اقدام نمایید .

confsystem حق خود را برای موارد ذیل در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می داند:

-         تغییر ، تعلیق و یا فسخ بهره برداری از و یا دسترسی به سامانه و یا هر بخش آن به هر دلیلی

-         اصلاح ، تغییر سامانه و وب سایت های مرتبط ، خط مشی و شرایط قابل اجرا

-         قطع بهره برداری از سایت و در صورت لزوم انجام تعمیر و نگهداری روزمره و یا غیر معمول ، تصحیح خطا و یا تغییرات دیگر

نظرات و اعلانات :

هرگونه بازخورد شما از سامانه غیرمحرمانه است و confsystem حق استفاده رایگان از این اطلاعات را به صورت نامحدود برای خود محفوظ می دارد .